Serwis

Serwis jaki oddajemy do państwa dyspozycji charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem i kulturą pracy, w jego skład wchodzą wykwalifikowani technicy serwisu którzy dzięki doświadczeniu i wiedzy jakie nabyli przez lata pracy poradzą sobie z każdą usterką lub problemem jaki napotkają w danym ekspresie. Pomoc naszego serwisu  zapewnienia niezawodną pracę urządzeń oraz minimalizuje czas przestoju po wystąpieniu awarii.

Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych, od bieżących napraw i konserwacji ekspresów po umowy konserwacyjne, bądź przedłużające gwarancje maszyny. 

 

Bieżące naprawy i konserwacja


W przypadku wystąpienia awarii ekspresu nasz serwis zapewnia kompleksową naprawę u państwa w lokalu bądź w przypadku gdy usterka jest bardziej skomplikowana u nas w warsztacie. Na czas naprawy ekspresu zapewniamy ekspres zastępczy. Czas realizacji serwisu to 24H na terenie Warszawy, poza Warszawą czas realizacji ustalany jest indywidualnie.

Umowy Konserwacyjne

Podpisanie umowy z naszą firmą na usługi konserwacyjne zapewnia państwu wykonanie przeglądu ekspresów co 6-12 miesięcy wraz ze szkoleniem personelu pod względem konserwacji bieżącej maszyny. Regularne przeglądy skutecznie ograniczają konieczność interwencji serwisowych z powodu awarii, znacznie redukując koszty eksploatacji urządzeń. 

Umowy wydłużające okres Gwarancji

Wraz z zakupem urządzenia sporządzana jest umowa w ramach której wydłużany jest okres gwarancji. W ramach tej umowy nasz serwis wykonuje przeglądy okresowe w zamian za określoną w umowie stawkę. Wszelkie awarie, wynikłe z powodu wadliwej pracy urządzenia, wykonywane są bezpłatnie w okresie obowiązywania umowy.