Ekspresy La Marzocco produkowane są we Florencji. Jest to jedna z niewielu firm która składa ekspresy ręcznie, dzięki czemu każdy ekspres jest indywidualnie dopieszczony i dopracowany. La Marzocco jest ulubioną firmą większości baristów na całym świecie, uwielbienie te zawdzięcza wielu rozwiązaniom stworzonym specjalnie dla najbardziej wymagających baristów. Jeśli chodzi o jakość podzespołów i wykonanie La Marzocco jest absolutnym topem na rynku, ekspresy te są mało awaryjne spełniają wszystkie standarty a nawet je wyznaczają. .

0.00 zł
Linea PB AV

LINEA PB - zaprojektowana przez samego Piero Bambi, to udoskonalone wersja LINEI Classic. Oprócz charakterystycznych dla La Marzocco cech, LINEA PB została wyposażona w ekskluzywny, a jednocześnie przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwala Bariście na kontrolę temperatury wody w boilerze, objętości wody do espresso czy gorącej wody do herbaty, zapewniając tym samym nowy poziom wydajności i niezawodności. Dodatkowo, zwiększona powierzchnia pracy sprawia, że ekspres ten jest jeszcze bardziej praktyczny, nie tracąc przy tym nic z typowego dla La Marzocco, włoskiego designu.

 

Wyposażenie standardowe:
- technologia dwóch boilerów -  dwa oddzielne boilery optymalizują proces zaparzania espresso i spieniania mleka
- system kontroli temperatury P.I.D.-pozwala na elektronczną kontrolę temeratury zaparzania (±0.5°C)
- portafiltry i precyzyjne sitka - portafiltry wykonane ze stali nierdzewnej, a precyzyjne sitka pomagają w utrzymaniu   jakości
- grupy saturowane - pozwalają utrzymać stabilność temperatury

Wyposażenie dodatkowe:
- oświetlenie grupy - oświetlenie LED podkreślające proces ekstrakcji espresso
- wyświetlacz czasu ekstrakcji - klawiatura z cyfrowym wyświetlaczem czasu ekstrakcji (dostępne tylko w wersji  AV)
- podgrzewacz filiżanek - utrzymuje odpowiednią temperaturę filiżanek
- wysokie nóżki - ułatwiają dostęp pod urządzenie (+7.5 cm wysokości)
- podwyższenie grupy - pozwala na podstawienie wysokiego kubka/szklanki (+2.5cm)