Grupa Cimbali jest jednym z dwóch wiodących holdingów produkujących ekspresy do kawy, oprócz Cimbali w swojej ofercie posiada również ekspresy Casadio oraz Faema. Ekspresy do kawy La Cimbali znane są ze swojej niezawodności ale przede wszystkim z zaawansowanej technologii jaką wprowadzają do swoich nowych jednostek, można śmiało powiedzieć że pod tym względem wyznaczają nowe standardy na rynku.
0.00 zł
M100

Można powiedzieć z pewnością jest to najbardziej zaawansowany technicznie ekspres na rynku. M100 został wyposażony w system personalizujący ciśnienie wody podczas ekstrakcji, czyli jesteśmy w stanie ustawić tak ciśnienie aby zmieniało się w czasie ekstrakcji, wszystko aby jak najbardziej pasowało do naszej mieszanki kawy. Ponadto spersonalizować możemy również temperaturę wody na grupie co do stopnia.Wszystkie te ustawienia możemy dokonywać na każdej grupie osobno.

Wewnątrz występuje jeden bojler pary 10L, oraz niezależne bojlery grup. Bojlery zaopatrzone są w opatentowany system Smart Boiler, który redukuje spadek ciepła o 24% W spienianiu mleka pomaga nam znany już z wcześniejszych ekspresów Cimbali TurboSteam, jest to dysza pary wyposażona w termostat oraz wspomagającą napowietrzanie pompkę, zasadniczo każdy jest w stanie spienić mleko przy jej pomocy.

Ekspres ten posiada również port USB dzięki któremu możemy aktualizować oprogramowanie ale także wgrywać nowe receptyna dane mieszanki kawy.