O nas

Nasza działalnośc na rynku kawowym zaczęła się 1993 roku, powstała wtedy firma TECH-MAX (www.tech-max.eu) która zajmuje się serwisem ekspresów do kawy. Przez lata serwisowaliśmy tysiące maszyn w najbardziej rozpoznawalnych placówkach. W 2012 roku powstał sklep internetowy CoffeeParts.pl w którym to można się zaopatrzeć w każdą część do ekspresów większości marek.

 

Coffee Division posiada największą ofertę ekspresów na rynku, również najatrakcyjniejszą cenowo. Oferujemy ekspresy ponad 10 firm: Astoria, Faema, Carimali, Elektra, La Marzocco, Promac, MCE, Magister, Kees Van der Vesten, Futurmat, Conti. Do państwa wyboru pozostają ekspresy on najprostszych i najtańszych maszyn po Ekspresy ekologiczne, wielobojlerowe z rozbudowaną elektroniką. W naszej ofercie ważne miejsce zajmują również młynki do kawy takich firm jak: Mazzer, Mahlkoenig, Casadio, OBEL.

 

Nasz rozbudowany i doświadczony serwis jest gwarancją braku kłopotów w momencie awarii zarówno podczas gwarancji jak i po jej upływie. Dzięki kompleksowemu podejściu do klienta, po zakupie ekspresu nie zostają państwo sami. Oprócz serwisowej pomocy, klient może się również u nas wyposażyć we wszelkie akcesoria. Prowadzimy szkolenia baristyczne dla klientów. Jesteśmy również w stanie zaprojektować cały bar i go kompleksowo wyposażyć. 

 

Ekspresy są naszą pasją, dlatego do każdego klienta i ekspresu podchodzimy indywidualnie i z największą uwagą.